Niezwykle stylowa królowa Letizia nosi sieciówki podczas wakacji na Majorce

Jak wygląda podczas urlopu na Majorce?

Reklama
Niezwykle stylowa królowa Letizia nosi sieciówki podczas wakacji na Majorce fot. Getty Images

44-letnia królowa Letizia jest w czołówce najlepiej ubranych kobiet na świecie. A już na pewno depcze po piętach księżnej Kate wkategorii królewskiej. Hiszpańska monarchini łączy styl biznesowy (oficjalny) z ultrakobiecą klasyką oraz szczyptą nowoczesności. Mimo że przestrzega protokołu, to zdarza jej się go naginać. Z każdym przypadku wygląda jednak niezwykle pięknie. Nawet podczas wakacji z rodziną.

Wakacyjny styl królowej Letizii

Aktualnie hiszpańska rodzina królewska przebywa na krótkim urlopie w Palma de Mallorca. Letizia wraz z mężem, królem Filipem VI Burbonem, i dwiema córkami wyglądają bardzo stylowo. Niewymuszona elegancja i luz zachwyciły zagraniczna prasę. Ta okrzyknęła ich największą konkurencją Windsorów i ich uroczej dwójki: Geroge'a i Charlotte. Jednak największe peany rozbrzmiewają nad stylem samej Letizii. 

Reklama

 

Stylowa królowa Letizia w zestawie z sieciówki

 

Królowa, podobnie jak księżna Kate, stawia na rodzimych projektantów. Tego samego typu modowy patriotyzm przejawia się również wśród pierwszych dam (niestety nie wszystkich... ). Królowa Letizia podczas pobytu na Majorce została sfotografowana w małej białej projektu Hiszpana Adolfa Domingueza. Koronkowa kreacja połączona została z sandałkami z Uterque i modnym w tym sezonie wiklinowym koszykiem. 

Innym razem paparazzi sfotografowali ją w topie w paski z Mango i białych spodniach Massimo Dutti. Swój casualowy look uzupełniła sandałami rodzimej marki Ria Menorca i wiszącymi kolczykami z motywem gwiazdki. Jak widać, brandy Inditexu nie są jej obce ;-)

 


Hiszpańska rodzina królewska podczas wakacji na Majorce - fot. Getty Images

  

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Zobacz galerię - 14 zdjęć

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj
Reklama