Pachnieć jak francuska ikona stylu – Jane Birkin

Jakiego zapachu używa gwiazda?

Reklama
Pachnieć jak francuska ikona stylu – Jane Birkin fot. Getty Images

Odpowiednio dobrane perfumy to niezwykle ważna rzecz dla każdej kobiety. W końcu jak mawiała Coco Chanel, „Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria”. 

 

Reklama

Najbardziej stylowe filmy z Jane Birkin

 

Niekiedy zdarza się tak, że jeden zapach jest z nami przez lata, a nawet przez całe życie. Czasem kobiety (które są przecież zmienne), używają różnych woni w zależności od okazji. Każda z nas ma swoje typy i przyzwyczajenia. Niezależnie od tego, należy jednak pamiętać, że zapach w naszym życiu jest bardzo istotny, gdyż właśnie ten zmysł jest najbardziej pamiętliwy. 

Czym pachnie Jane Birkin?

W poszukiwaniu tej jednej, ukochanej woni podpowiadamy, jakich perfum używają gwiazdy. Przed Wami perfumy L'Air de Rien, które Jane Birkin stworzyła wspólnie z Millerem Harrisem. Kompozycja ta jest zestawieniem «sugestywnym i przepełnionym wspomnieniami» jak określa to sama Birkin.

Zapach, który stworzyła i którego używa aktorka opisywany jest jako nonszalancki i... po prostu cool. Dlatego jeśli chcecie sprawić wyjątkowy prezent miłośniczce francuskiego stylu, poszukajcie L'Air de Rien. Każda fashionistka na pewno doceni ten wyjątkowy i jakże mało komercyjny prezent.

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Zobacz galerię - 7 zdjęć

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj
Reklama