Cindy Crawford robi to od ponad 30 lat, by zachować doskonały wygląd

Niewątpliwie to działa!

Cindy Crawford robi to od ponad 30 lat, by zachować doskonały wygląd fot. Getty Images

W jednym z ostatnich wywiadów top modelka przyznała, że praca w branży nastawionej na nieskazitelny wygląd i młodość nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza, z upływem czasu. Dodała jednak, że potrafi za to doskonale zmotywować. To właśnie dlatego już jako 20-latka, by zachować formę, zaczęła regularnie ćwiczyć. A osiem lat później szczególną uwagę zaczęła przykładać także do codziennej pielęgnacji skóry.

 

Jak Cindy Crawford dba o siebie na co dzień?

„Uświadomiłam sobie, że nie będę miała cery nastolatki do końca życia, najwyższa więc pora, by poświęcić jej więcej czasu i odpowiednio o nią zadbać” – wyznała. W zachowaniu jędrności skóry pomogły jej nie tylko regularne treningi, ale i comiesięczne wizyty u kosmetyczki. „Nie traktowałam ich jak ekstrawagancji, raczej jak nieodłączny element mojego zawodu, w końcu musiałam dbać o narzędzie, którym pracuje” – mówi.

 

Cindy Crawford i urodowe sekrety, które przekazała córce

 

I bez watpienia jej się to udało, choć gwiazda zaznacza, że świadomość tego, że wygląda inaczej niż kiedy miała 20 czy 25 lat, bywa dołująca. „Z wiekiem zmienia się wszystko – twarz, włosy, ciało. I choć dbam o siebie, nie da się ukryć, że mam 51 lat. Dziś mam do zaoferowania coś innego niż 30 lat temu” – podkreśla.

 

Zapytana o to, co robić by jak najdłużej zachować doskonały wygląd, odpowiada, że trzeba się wysypiać, pić dużo wody i zapomnieć o papierosach. „Wiemy to wszyscy” – zaznacza. Kluczem do sukcesu jest jednak konsekwencja. Dlatego, jak Cindy, dbać o siebie zacznijcie jak najwcześniej. Najlepiej od zaraz. Początek roku sprzyja nowym postanowieniom.

 

Cindy Crawford ma sobowtórkę, która też jest modelką

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 96 zdjęć

Podobne tematy

Skomentuj