Zainspiruj się wnętrzami nowojorskiego apartamentu Ivanki Trump

Penhouse przy Park Avenue jest aktualnie na sprzedaż

Reklama
Zainspiruj się wnętrzami nowojorskiego apartamentu Ivanki Trump fot. Trump International Realty

Apartament Ivanki Trump – inspiracje

Pod jednym z najbardziej ekskluzywnych adresów w Nowym Jorku, jakim jest Park Avenue numer 502, znajduje się mieszkanie Ivanki Trump, które wystawiono na sprzedaż. Niestety nie znalazł się dotąd chętny na zakup penthouse'u córki prezydenta (za niespełna 3 miliony dolarów). Dlatego też apartament można również wynająć. Miesięczny koszt to ok. 38 tys. złotych.

 

Reklama

Jak Ivanka Trump wypadła podczas wizyty w Polsce?

 

Te z nas, które wcale nie chcą przenosić się do Nowego Jorku, mogą zainspirować się wnętrzami zaprojektowanymi dla Ivanki Trump. Penthouse, który znajduje się w kamienicy z 1927 roku, zajmuje ponad 140 metrów kwadratowych, ma dwie sypialnie, dwa salony, jadalnię oraz dwie marmurowe łazienki. Jak zostały one zaprojektowane?

 

Tak wygląda wejście do apartamentu Ivanki Trump / źródło: Trump International Reality

Duży metraż apartamentu pozwolił zachować otwartą przestrzeń, na której znalazły się meble w stylu klasycystycznym oraz antyki. Modny eklektyzm widoczny jest w doborze kolorów i dodatków. Obok zabytkowego kredensu można zobaczyć nowoczesny żyrandol w intensywnym odcieniu niebieskiego. Meble w naturalnych odcieniach brązu mieszają się z elementami w żywych barwach. W mieszkaniu przeważa kolor niebieski, który tu nie wydaje się wcale agresywny. Może warto się do niego przekonać?

Zobaczcie wszystkie zdjęcia!

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Zobacz galerię - 7 zdjęć

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj
Reklama