Nowa kampania BOLA by Ola Bajer premierowo dla BAZAAR

Zobaczcie piękne zdjęcia Michała Pańszczyka

Reklama
Nowa kampania BOLA by Ola Bajer premierowo dla BAZAAR fot. Michał Pańszczyk / The Dreams

 Po lookbooku przyszedł czas na wyjątkową kampanię BOLA by Ola Bajer. Premierowo prezentujemy Wam sesję Michała Pańszczyka, która w świetny sposób pokazuje wizję lata 2017 według projektantki.

Reklama

BOLA by Ola Bajer – kolekcja „Hollow”

Najnowsza kolekcja jest odzwierciedleniem ostatniego roku życia projektantki, a symbolizuje niepokój, niemoc twórczą i wysiłek intelektualny, nieodłącznie związany z procesem kreowania. „Hollow” to również deklaracja, wedle której nawet pozornie obezwładniające i negatywne emocje mogą stać się fundamentem dla tworzenia, a najciekawsze inspiracje podsuwa często codzienność. 

Ola Bajer, pracując nad najnowszą kolekcją, wykorzystała również szereg symboli, wrażeń i wierzeń, z których zrodziła się osobista opowieść o procesie twórczym. Ubrania ozdobione są m.in. perłami, które pomagają, mówiąc w przenośni, „odrodzić się na nowo” lub „zrzucić starą skórę”, czyli jednocześnie zamknąć aktualny etap życia i otworzyć nowy. Innym naturalnym surowcem są kamienie onyksu, zwanego „kamieniem wewnętrznej siły” – jego energia wzmacnia wytrzymałość i odporność przy wykonywaniu trudnych, złożonych zadań czy realizacji przedsięwzięć.

Moje ulubione elementy kolekcji to sukienka i koszula  z z ręcznymi haftami i perłami. Pewnie przez ilość pracy w nie włożone ;) Są to też elementy, które najlepiej, według mnie, odzwierciedlają moje główne założenie kolekcji, w której chciałam połączyć sportowe fasony, wysublimowany każual i wyjątkową energię mody ulicznej. Nie zapominając o ręcznie wyszywanych elementach dodających elegancji i kunsztu. Zależało mi, aby całość stworzyła wrażenie estetycznego niepokoju, który ma pobudzać wyobraźnię i pomagać w kreowaniu własnego stylu”, komentuje Ola Bajer.

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Zobacz galerię - 9 zdjęć

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj
Reklama