Reklama

7 rzeczy, które warto kupować w dziale męskim

Jeśli już tego nie robicie... zacznijcie koniecznie!

7 rzeczy, które warto kupować w dziale męskim fot. Imax Tree / Free

Noszenie męskich ciuchów jest jak najbardziej na miejscu. Oversize'y są wciąż na czasie, tak samo jak spodnie boyfriendy czy ciężkie, toporne buty. To wszystko można już kupić w damskich wersjach, jednak jest parę rzeczy, których warto szukać w męskich działach.

Czemu warto kupować w męskich sekcjach?

Fasony są bardzo zbliżone w kolekcjach dla obu płci (marynarki, swetry, jeansy, akcesoria skórzane), ale najważniejszym argumentem za kupowaniem męskich ubrań jest... jakość! Tak, w związku z tym, że męskie kolekcje zazwyczaj mają mniej fasonów i mniej wersji kolorystycznych, producenci bardziej inwestują w tkaniny. Oczywiście nie w każdym przypadku tak się dzieje, ale często tak. Może dlatego noszenie swetrów naszych facetów jest takie przyjemne? :-)

Przed Wami lista 7 rzeczy, które warto kupować w dziale dla mężczyzn. Od czego by zacząć? Od wcześniej wspomnianego swetra. Klasyczny krój, oversize'owa forma i dobra jakość – czego chcieć więcej? To samo dotyczy jeansów po chłopaku. Może zamiast kupować spodnie boyfriendy w wersji damskiej, warto znaleźć ich bardziej autentyczną wersję... w ich środowisku naturalnym?

To i wiele więcej znajdziecie w naszej galerii:

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 7 zdjęć

Podobne tematy

Skomentuj