Sprawdzamy gdzie kupicie najfajniejsze modele kowbojek

Zobaczcie nasz przegląd

Reklama
Sprawdzamy gdzie kupicie najfajniejsze modele kowbojek kolaż: redakcja

Modne kowbojki na jesień i zimę 2017/2018

Kowbojki to w tym sezonie buty wręcz obowiązkowe. A biorąc pod uwagę zbliżającą się zimę stulecia – również niezwykle praktyczne. Buty w tym stylu, jak sama nazwa wskazuje, pierwotnie noszone były przez kowbojów na Dzikim Zachodzie. Teraz noszą je największe fashionistki na świecie.

Reklama

Buty w tym stylu pojawiły się na pokazach m.in u House of Holland czy Isabel Marant. Ciężkie, męskie, ale niezwykle seksowne. Amerykańskie gwiazdy takie jak Reese Witherspoon czy Britney Spears noszą kowbojki od lat jako element amerykańskiego dziedzictwa kulturowego. Teraz ta tendencja rozprzestrzeniła się na całą Europę. Modowe maniaczki, it-girls, modelki i aktorki noszą je zarówno do jeansów, jak i kwiecistych sukienek. Niezależnie od interpretacji prezentują się wspaniale.

 

Dowiedz się więcej o kowbojskim stylu

 

Dla tych, które marzą o kowbojskich butach, mamy kilka rad. Trzeba się przygotować, że oryginalne, skórzane modele są z początku niewygodne, a noszenie ich często powoduje otarcia i odciski z powodu niezwykle twardej skóry. Z drugiej strony ta skóra sprawia, że buty są po prostu nie do zdarcia. Gwarantujemy, że raz kupione kowbojki będziecie nosić przez kilka dekad. 

Zapraszamy do galerii poniżej:

 

Reklama

Polecane wideo

Reklama

Zobacz galerię - 8 zdjęć

Reklama

Podobne tematy

Skomentuj
Reklama