3 proste ścieżki do pięknego owalu twarzy

Reklama
3 proste ścieżki do pięknego owalu twarzy fot. Imax Tree / Free

Nie tylko zmarszczki I przebarwienia są oznakami upływającego czasu. Także jędrność skóry i elastyczność mięśni mają wielki wpływ na to jak wyglądamy. Oto trzy sprawdzone sposoby na zachowanie pięknego, napiętego owalu twarzy – od masażu przez kosmetyki aż po zabieg medycyny estetycznej.

Reklama

Czym jest zabieg SonoQueen?

Zabieg SonoQueen to szybki, bezbolesny I spektakularny sposób na poprawę owalu twarzy I ujędrnienie skóry. Opiera się na technologii HIFU wykorzystującej skupioną energię ultradźwiękową, która dociera do głębokich warstw skóry wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.

Zabieg SonoQueen jest bezbolesny, nie wymaga rekonwalescencji a rezultaty widać natychmiast po wyjściu z gabinetu. To jednak tylko wstęp do naprwdę spektakularnego efektu liftingu. Skóra potrzebuje około trzech miesięcy aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędność I gęstość.” mówi dr Monika Kukulska z Kliniki EpiLaser z Legnicy

Reklama

Polecane wideo

Reklama
Reklama

Podobne tematy

Skomentuj
Reklama